کشاورزان باید بیشترین بازده را از منابع آبی موجود ببرند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور گفت: کشاورزان باید از منابع آبی موجود بیشترین بازده را ببرند تا هم از لحاظ درآمدی و هم از لحاظ استفاده بهینه از آب شاهد ایجاد شرایط جدید باشیم.

به گزارش خبرنگار فارس از اصفهان، سید محمد‌علی افشانی عصر امروز در جلسه رسیدگی و ارائه مشکلات بخش‌های شهرستان اصفهان با اشاره به کمی بارش در کل کشور، افزود: کشاورزان باید از منابع آبی موجود بیشترین بازده را ببرند تا هم از لحاظ درآمدی و هم از لحاظ استفاده بهینه از آب شاهد ایجاد شرایط جدید باشیم.

معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور تصریح کرد: باید در نوع کاشت و پافشاری به خودکفایی محصولات کشاورزی برای بهره‌برداری بهتر از آب در استان‌ها ظرفیت و توان اقلیمی آن منطقه را در نظر گرفت.

افشانی بیان کرد: در حال حاضر ایجاد مشاغل جدید، توسعه گردشگری و استفاده از انرژی خورشیدی یکی از راهکارهای  رفع مشکلات منطقه شرق اصفهان است.

وی عنوان کرد: تمامی مسؤولان در تلاش هستند تا استقلال کشور حفظ شود و یکی از مسائل مهم که استقلال در آن لازم است بحث خوراک و محصولات کشاورزی است.

معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به کمک‌هایی که به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها می‌شود، تصریح کرد: باید از این کمک‌ها به بهترین شکل استفاده و با فکر و سرمایه‌گذاری صرف اشتغال و بهبود کار مردم شود.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 5:44